0850 480 1 846

Haberler

Crown WF3000 Basin Bulteni

Crown akülü istifleyicilerde avantajlı leasing kampanyası başladı!

Depo uygulamalarında sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ve hizmetleriyle ön plana çıkan Crown, WF 3000 1.2 akülü istifleyicileri avantajlı koşullarda sunan bir kampanya başlattı. Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında WF 3000 1.2 akülü istifleyiciler uygun ödeme koşulları ve özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında kullanıcılar 12 ay vade ve sıfır faizli leasing kolaylığından faydalanabiliyorlar.

Devamını Oku
CROWN FC 5200 AKÜLÜ FORKLİFT 3 YIL 6000 SAAT GARANTİ

Crown Depo Çözümleri Forkliftlerde Standart Garanti Süresini Uzattı

Depolamanın Çözüm Deposu mottosuyla müşterilerine kesintisiniz hizmet vermeyi hedefleyen Crown Depo Çözümleri sektörde bir ilke imza atarak FC 5200 akülü forklift serisinde standart garanti süresini 3 yıl / 6000 saat olarak belirledi.

Devamını Oku
TIM CROWN DEPO ÇÖZÜMLERİ ASCENT AWARD

Crown Global’den Temsa İş Makinaları’na Ödül

Forklift ve depo ekipmanları alanında 76 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın en büyük depo ekipmanları üreticisi olan Crown, Temsa İş Makinaları’na göstermiş olduğu performans nedeniyle başarı ödülü verdi.

Devamını Oku
Crown Cozumler Sunar

Crown Depo Çözümleri akülü forklift modelleriyle her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor

Temsa İş Makinaları güvencesiyle Crown Depo Çözümleri’nin forklift ve depo ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesi depolama uygulamaları ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılayabiliyor. Crown Türkiye pazarında akülü forkliftlerini iki farklı modelle sunuyor. İş güvenliği, bakım kolaylığı ve kapalı alanlarda rahat kullanımı nedeniyle akülü forkliftlere ilgi artarken, sağlam, verimli ve kullanıcı dostu Crown FC 5200 ve SC 6000 serisi akülü forkliftler farklı sektörlerin depolama uygulamalarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Devamını Oku
Crown Cozer 2

Depolamanın çözüm deposu Crown’dan yeni reklam filmi

Temsilciliğini Temsa İş Makinalarının yürüttüğü Crown Depo Çözümleri, ürünlerini ve sunduğu teknolojilerini anlatan reklam filmini yayına aldı. Crown’un transpaletten forklifte, reach truck’tan istifleyiciye kadar depolarda ihtiyaç duyulan tüm ekipman gereksinimini karşılayan geniş ürün gamını tanıtan reklam filminde Crown depo ekipmanlarının depolardaki sorunlara getirdiği çözümlerle operatör verimliliğini nasıl arttırdığı anlatılıyor.

Devamını Oku
Crown Reach Truck ESR

Reach Truck Nedir?

Özellikle dar raf aralıklarında kullanılan ve yüksek raflardan yükleme veya istifleme yapmak amacıyla tercih edilen ve operatör kabini yatay olarak tasarlanan bir depo ekipmanıdır.

Devamını Oku
Crown Wp Transpalet

Transpalet Nedir?

Transpalet yükleri (paletleri) yatay bir şekilde taşımaya ve kaldırmaya yarayan bir araçtır. Güç bakımından manuel ve akülü (elektrikli) olmak üzere iki çeşide ayrılırlar.

Devamını Oku
Bulent Beleda

Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürün ve Hizmetleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına kesintisiz cevap vermeyi sürdürüyor

Temsa İş Makinaları hizmet verdiği endüstriyel ürünler pazarında temsilciliğini yürüttüğü Crown Depo Çözümleri, Dieci ve Komatsu forklift’in 2020’ye yönelik performansını değerlendirdiği, müşteri odaklı hizmet vizyonu ile 2021’e yönelik planlarını paylaştığı çevrimiçi bir basın toplantısı düzenledi.

Devamını Oku
Perakende Sektörü Crown

Crown’dan perakende sektörünün ihtiyaçlarına uygun depo çözümleri

Crown Depo Çözümleri, geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla, istifleme uygulamalarının oldukça yoğun olduğu perakende sektörünün depolardaki gereksinimlerine yönelik çözümler sunuyor. Crown, perakende sektörünün öncü firmalarına Crown WP 3000 akülü transpalet ve Crown ES 4000 istifleyici teslimatını sürdürüyor.

Devamını Oku
Crown Sc Forklift Kampanya

Crown FC ve SC serisi akülü forkliftler vade farksız 12 ay taksit fırsatıyla satışta

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Crown, yılın ilk satış kampanyasında FC ve SC serisi akülü forkliftleri Türk Lirasıyla ödeme kolaylığının yanı sıra vade farksız 12 ay taksit fırsatıyla satışa sundu.

Devamını Oku
Crown Reach Truck Kampanya Esr 5200

Crown ESR 5200 reach trucklarda Mart’a kadar özel fiyat ve sıfır faiz avantajı

Temsa İş Makinaları, ileri teknoloji ve yüksek performansı buluşturan Crown ESR 5200 reach truck’ları avantajlı koşullarda sunan bir kampanya başlattı. 31 Mart 2021’de sona erecek olan kampanya kapsamında ESR 5200’ler uygun ödeme koşulları ve özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında işletmeler 12 ay vade ve sıfır faizli leasing kolaylığından faydalanabiliyorlar.

Devamını Oku
Depo Ekipmanlari Nelerdir

Depo Ekipmanları Nelerdir ve Hangi Uygulamalarda Tercih Edilmektedir?

Depolarda malzeme elleçleme sürecinde istifleme, yükleme veya taşıma gibi uygulamalar farklı depo ekipmanları sayesinde yapılır.

Devamını Oku
2.El Forklift Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Ikinci El

2.El Forklift Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şüphesiz forkliftler endüstriyel malzeme taşımacılığında en önemli ekipmanlardan biri.

Devamını Oku
Crown Depo Cozumleri Deponuzu Nasıl Yonetırsınız

Deponuzu Etkin Bir Şekilde Nasıl Yönetebilirsiniz?

Gündelik yaşam gereksinimlerinin temel yapı taşlarından biri üretim diğeri ise tedarik zinciri yönetimidir.

Devamını Oku
Filo Kiralama Haber

Forklift veya Depo Ekipmanı Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Bugün birçok işletme depoları için kiralık forklift, akülü transpalet, reach truck veya sipariş toplayıcı temin ediyor.

Devamını Oku
Crown Line Up

Temsa İş Makinaları, endüstriyel ürünler pazarında Crown ile büyümesini sürdürüyor

Temsa İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü, endüstriyel ürünlerde dünyanın önde gelen markalarından Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift ile büyümesini sürdürüyor. Depo çözümleri uzmanı, dünyanın önde gelen forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Crown, satış adetlerini %94 artırarak pazarda kendinden söz ettirirken, dizel forklift pazarının lider markası Komatsu satış adetlerini %27 artırarak ilk 9 ayda yerini sağlamlaştırdı.

Devamını Oku
Crown 26 10 2020

Crown Depo Çözümleri’nden depo verimliliğini ve enerji tasarrufunu arttıran lityum iyon akü

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle etkin depo çözümleri sunan Crown, V-Force Lityum İyon Enerji Depolama Sistemlerini (ESS) Türkiye pazarında sunmaya başladı.

Devamını Oku
Covid Sureci

Gıda ve Sağlık Sektörü Pandeminin Yükünü Crown Depo Çözümleri ile Omuzladı

Koronavirüs nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçilen bu dönemde, birlik olmanın, el ele vermenin önemini bir kez daha hatırladık.

Devamını Oku
Fc5225 Site

Crown FC 5525 serisi akülü forkliftlerde yaz sonuna kadar geçerli kaçırılmaz fırsat

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle etkin depo çözümleri sunan Crown’un 30 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli kampanyasında...

Devamını Oku
Ifoy Odulu Site

Crown’un tasarım üstünlüğü tescillendi: IFOY 2020’nin en iyi forklifti ESR 1000 Reach Truck

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü depo çözümleri markası Crown, ESR 1000 serisi reach truckları ile lojistik dünyasının prestijli ödülü IFOY 2020’de yılın en iyi forklift ekipmanı unvanını aldı.

Devamını Oku
Imgpsh Mobile Save

Endüstriyel depo ekipmanlarında dünyanın lider markası Crown 75. yılını kutluyor

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü depo çözümleri uzmanı, dünyanın önde gelen forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Crown kuruluşunun 75. yılını kutluyor.

Devamını Oku
Pth 50 Kampanya Site

Crown PTH50 manuel transpaletler çok avantajlı ödeme seçenekleri ve fiyatıyla satışta

Temsa İş Makinaları, sağlam ve uzun ömürlü transpalet arayışı içinde olan işletmeler için Crown PTH50 manuel transpaletlere yönelik bir kampanya başlattı.

Devamını Oku
Crown Haziran Web1

Crown’un Battery Health Monıtor (Akü Takip Monitörü) Çözümü ile Maksimum Verim

Dünya genelinde artan mazot fiyatları, iş güvenliğinin önem kazanması ve çevresel kaygılar sebebiyle dizel forkliftlerden akülü forkliftlere bir geçiş trendi söz konusu. Akülü forkliftler özellikle kapalı alanlarda verimliliği de artırıyor.

Devamını Oku
CROWN SATIŞ KAMPANYASI

Crown akülü transpalet ve akülü istifleyicilere özel avantajlı fiyatlar

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle etkin depo çözümleri sunan Crown, tedarik zincirinin yoğun...

Devamını Oku
Herdepodayerivar

Forklift Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Depo alanlarında belki de en önemli ekipman olan forklift istifleme ve yük taşıma uygulamalarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Devamını Oku
Crown Unitedstagecoldstorage Web

CROWN REACH TRUCK İLE ARTAN VERİMLİLİK VE GÜVENLİK

Depolama çözümlerinde en iyi sonucu elde etmek için depolama ihtiyaçlarını bilen, operatörün taleplerini anlayan, doğru ihtiyaca doğru ürünleri sunan bir tedarikçi ile çalışmak önemlidir.

Devamını Oku
Crown Southernglazer Web

CROWN’UN INFOLINK SİSTEMİ SAYESİNDE OPERASYON SÜREÇLERİ DAHA ETKİN VE VERİMLİ HALE GELİYOR

İş hayatında bilgi ve bu bilgiyi analiz etmek daha doğru kararlar alınmasını ve böylece süreçlerin daha etkin yönetilmesini sağlar.

Devamını Oku
Crown Bakim Post

Depolamanın Çözüm Deposu Crown’dan kullanıcılara büyük kolaylık…

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle depo çözümleri sunan Crown, Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı bakım paketi ile satış sonrasında da müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Devamını Oku
Crown 09.01 Mailing4

CROWN’DAN DEPOLARA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Crown, İnovatif Ürünleriyle Depolama Alanlarındaki Ekipman İhtiyacının Tamamını Karşılıyor. Tüm İhtiyaçlara Göre Bünyesinde Farklı Bir Makine Bulunduran Marka, Operatörlerin Üretkenliğini Artırıp, Kullanıcılarına Kesintisiz Çalışma İmkanı Sağlıyor.

Devamını Oku
Haber 20012020

Temsa İş Makinaları, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda depolama alanında çözümler sunan Crown depo ekipmanlarını tanıttı

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ ile iş makinalarının lider markası Komatsu markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, bu yıl 25. kez gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Fuarda, fonksiyonelliği ve inovatif yaklaşımı ile öne çıkan “Crown depo çözümleri” ve Komatsu forkliftlerini tanıtan Temsa İş Makinaları uçtan uca sunduğu çözümlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Devamını Oku
Timhaber2

Crown’un tasarım harikası WP3010 elektrikli istifleyicisi 3.kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, tasarımı, fonksiyonelliği ve verimliliği ile farklılaşan forklift ve istifleme makinaları ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Devamını Oku