0850 480 1 846

Haberler

Imgpsh Mobile Save

Endüstriyel depo ekipmanlarında dünyanın lider markası Crown 75. yılını kutluyor

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü depo çözümleri uzmanı, dünyanın önde gelen forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Crown kuruluşunun 75. yılını kutluyor.

Devamını Oku
Crown Haziran Web1

Crown’un Battery Health Monıtor (Akü Takip Monitörü) Çözümü ile Maksimum Verim

Dünya genelinde artan mazot fiyatları, iş güvenliğinin önem kazanması ve çevresel kaygılar sebebiyle dizel forkliftlerden akülü forkliftlere bir geçiş trendi söz konusu. Akülü forkliftler özellikle kapalı alanlarda verimliliği de artırıyor.

Devamını Oku
CROWN SATIŞ KAMPANYASI

Crown akülü transpalet ve akülü istifleyicilere özel avantajlı fiyatlar

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle etkin depo çözümleri sunan Crown, tedarik zincirinin yoğun...

Devamını Oku
Herdepodayerivar

Forklift Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamını Oku
Crown Unitedstagecoldstorage Web

CROWN REACH TRUCK İLE ARTAN VERİMLİLİK VE GÜVENLİK

Depolama çözümlerinde en iyi sonucu elde etmek için depolama ihtiyaçlarını bilen, operatörün taleplerini anlayan, doğru ihtiyaca doğru ürünleri sunan bir tedarikçi ile çalışmak önemlidir.

Devamını Oku
Crown Southernglazer Web

CROWN’UN INFOLINK SİSTEMİ SAYESİNDE OPERASYON SÜREÇLERİ DAHA ETKİN VE VERİMLİ HALE GELİYOR

İş hayatında bilgi ve bu bilgiyi analiz etmek daha doğru kararlar alınmasını ve böylece süreçlerin daha etkin yönetilmesini sağlar.

Devamını Oku
Crown Bakim Post

Depolamanın Çözüm Deposu Crown’dan kullanıcılara büyük kolaylık…

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle depo çözümleri sunan Crown, Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı bakım paketi ile satış sonrasında da müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

Devamını Oku
Crown 09.01 Mailing4

CROWN’DAN DEPOLARA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Crown, İnovatif Ürünleriyle Depolama Alanlarındaki Ekipman İhtiyacının Tamamını Karşılıyor. Tüm İhtiyaçlara Göre Bünyesinde Farklı Bir Makine Bulunduran Marka, Operatörlerin Üretkenliğini Artırıp, Kullanıcılarına Kesintisiz Çalışma İmkanı Sağlıyor.

Devamını Oku
Haber 20012020

Temsa İş Makinaları, Avrasya Ambalaj Fuarı’nda depolama alanında çözümler sunan Crown depo ekipmanlarını tanıttı

Endüstriyel depo ekipmanlarının lider markası ‘Crown Depo Çözümleri’ ile iş makinalarının lider markası Komatsu markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, bu yıl 25. kez gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı. Fuarda, fonksiyonelliği ve inovatif yaklaşımı ile öne çıkan “Crown depo çözümleri” ve Komatsu forkliftlerini tanıtan Temsa İş Makinaları uçtan uca sunduğu çözümlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Devamını Oku
Timhaber2

Crown’un tasarım harikası WP3010 elektrikli istifleyicisi 3.kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

Devamını Oku