0850 480 1 846

Quick Pick Remote

Sipariş Toplama Sürecini Maksimum Seviyeye Çıkarın

Quickpick123

Crown'un QuickPick Remote teknolojisi, sipariş toplama sürecini baştan aşağıya değiştiren, operatöre hız kazandıran ve daha az enerji ile daha çok iş yapmasını sağlayan bir teknolojidir.

Geleneksel sipariş toplama uygulamalarında operatör her bir işlemden sonra aracı hareket ettirmek için direksiyon başına geri döner. QuickPick Remote teknolojisi ile operatörler pürüzsüz bir sipariş toplama süreci ile çalışmasına devam eder, uzaktan kumanda vasıtasıyla araca binmeden hareket ettirebilir.

Az Efor, Çok İş

– Operatörün attığı adımları %50'ye kadar azaltır.

Depolar Daha Güvenli

–   Depo ve yükleme alanlarında olası kazaların önüne geçer.

Hasarsız Ürün Sevkiyatı

– Ürün yüklemelerinde sıklıkla yaşanan kırılma ve hasar alma gibi sorunları minimize eder.

Zaman Kazanın

– Daha az sürede daha çok sipariş toplama

Crown'un QuickPick Remote sipariş toplama teknolojisi aşağıdaki ürünler için geçerlidir.

  • GPC Serisi
  • MPC Serisi
  • TC Serisi

Quick Pick Remote teknolojisi ile zamandan nasıl kazanacağınıza göz atın…

İş Akınızı Mükemmelleştirin ve Zaman Kazanın

Tipik bir sipariş toplayıcıda operatör her bir vardiyada yaklaşık olarak 1200 defa platforma çıkar. QuickPick Remote teknolojisi bu aktivitenin %70 oranında azalmasını sağlar. Kablosuz kumandadaki bir tuş vasıtasıyla sipariş toplayıcı otomatik olarak istenilen yöne doğru hareket eder, böylece operatör araca tekrar binmeden bir sonraki siparişin alınacağı noktaya vakit kaybetmeden devam eder. Uzun dönemli araştırmalardan sonra ortaya çıkan sonuç;  günlük olarak %10'dan %25'e kadar verimlilik artışı…

Ödüllü Teknoloji

Crown’un sipariş toplama teknolojisi 2014 yılında Quick Pick Remote GPC Serisi üzerinde kullanılmış ve yılın sipariş toplama ödülünü almıştır.