0850 480 1 846

Depo Çözümleri

Depolamanın Çözüm Deposu

Cozumortagi

Depolama ihtiyaçlarında her sektörün gereksinimleri fark gösterebilmektedir. Başarılı bir depo yönetiminin temelinde iş alanının gereksinimlerini doğru analiz etmek ve buna bağlı olarak kaynakların maksimum verimlilikle kullanılması yatmaktadır. Özellikle depolama alanında tüm bu sistemin en önemli parçası olan depo ekipmanlarına büyük görev düşmektedir.

Bunun çok iyi bilen Crown; transpaletten, forklifte kadar her deponun ihtiyaçlarına uygun, yenilikçi, yüksek performans gösteren dayanıklı ürünler sunar. Dikey olarak gelişen depolar için benzersiz teknoljik çözümleri ve depo ekipmanlarıyla fark yaratır.

Siz de deponuzda ihtiyaç duyduğunuz çözümü Crown’un geniş ürün yelpazesinde bulabilir, değer yaratan çözümlerle uzun vadede önemli ölçüde maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

2017’den bu yana Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları'nın yürüttüğü Crown, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş makine ve araç üretme esnekliğine de sahiptir. Ayrıca Crown satış danışmanları deponuzu inceleyerek hangi ekipmanların nerede çalışması gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti de verir.

Crown Depo Çözümleri olarak, konusunda uzman ekibimizle doğru depo ekipmanlarını ve deponuza özel çözümler sunmaya hazırız.

Deponuzdaki Her Yüke Göre Bir Crown Var!

Ürün Grupları

  • Akülü Forklift
  • Reach Truck
  • Dar Alan Sipariş Toplayıcı ve Yüksek Raf İstifleyici
  • İstifleyici
  • Transpalet
  • Çekme Makinaları

Ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız.