08504801846
ÜRÜNLER
Dar Alan Sipariş Toplayıcılar
Sipariş Toplayıcılar
Çekme Makinaları
DEPO EKİPMANLARINA FİNANSAL RAHATLIKLA SAHİP OLMAYI
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Depo ekipmanı filonuzu Crown’dan kiralamak, finansal kaynaklarınızı en doğru ve en verimli şekilde kullanmanın yoludur. Crown Kiralama Çözümleri, projenizin ihtiyacı olan ekipmanlar için sunduğu kiralama hizmetiyle sizi satın alımda karşılamanız gereken büyük finansal yükten kurtarır. Böylece depo ekipmanı filonuzda ihtiyaç duyabileceğiniz akülü forklift, reach truck, akülü istifleyici ve transpaletleri kolayca kiralayabilirsiniz.

BAKIM ONARIM MASRAFLARINI
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Crown Kiralama Çözümleri’nden kiralayacağınız akülü forklift, reach truck, akülü transpalet, sipariş toplayıcı ve akülü istifleyicilerin periyodik servis, bakım ve onarımları Marubeni Dağıtım ve Servis'in alanında uzman teknik ekibi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Bu sayede büyük bir gider kalemi olan bu maliyetler işletmenizi finansal olarak rahatlatır. Bakımları yetkili servis uzmanlığı ve orijinal yedek parça kalitesiyle yapılan Crown depo ekipmanlarınız her zaman en yüksek verimle çalışır.

SERVİS PLANLAMASINI VE TAKİBİNİ
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Kiraladığınız Crown depo ekipmanlarının periyodik bakım takibini sizin yerinize Crown Kiralama Çözümleri gerçekleştirir. Bu sayede depo ekipmanlarınız her zaman en yüksek verimle çalışırken siz de zamandan kazanırsınız.

İHTİYACINIZ OLAN DEPO EKİPMANINI BULMAYI
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Deponuzun yoğunluğuna veya iş türüne göre değişen dönemsel ekipman ihtiyaçları için en uygun çözümler Crown’da sunulur. Akülü forklift, istifleyici reach truck ve akülü transpaletleri Crown Kiralama Çözümleri’nden kiralamak yeni teknolojilere ve güncel modellere erişim bakımından daha avantajlıdır. Kiralama döneminizin sonunda yeni modellere ve yeni teknolojilere çok düşük maliyetlerle terfi edebilirsiniz.

DOĞRU DEPO EKİPMANINI SEÇMEYİ
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Crown Kiralama Çözümleri alanında uzman ekibiyle deponuzun fiziki ortamını analiz ederek en verimli ve deponuz için en uygun depo ekipmanını kiralamanız noktasında ücretsiz danışmanlık hizmeti verir.

2. EL DEĞER KAYBI RİSKİNİ
CROWN'DAN KİRALAMAK ÇÖZER!

Sadece proje dönemlerinizde ihtiyaç duyduğunuz depo ekipmanlarını projeniz sonlandığında satmak zorunda kalabilir ve maddi zarara uğrayabilirsiniz. Fakat projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz forklift veya depo ekipmanlarını Crown Kiralama Çözümleri’nden kiralayabilir böylece 2.el satışında karşılaşabileceğiniz değer kaybının önüne geçebilirsiniz.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.