08504801846

Crown Çözer

"Kiralama hizmetiyle ekonomimi rahatlatmanın yolu yok mu?" diye dertlenmeyin.

Crown Depo Çözümleri, ihtiyacınız olan depo ekipmanı filosuna kiralama yöntemiyle kolayca sahip olmanızı ve finansal olarak rahatlamanızı sağlar.

Depolama uygulamalarınız için en uygun ekipmanı bulmakta zorlanıyorsanız dert etmeyin.

Crown Depo Çözümleri’nin alanındaki uzman ekibi ücretsiz danışmanlık hizmeti kapsamında deponuzun fiziki şartlarını ve uygulama gereksinimlerinizi detaylı analiz ederek sizin için en uygun planı hazırlar ve sunar.

Deponuzda en doğru filo seçimini nasıl yapacağınızı düşünmeyin.

Crown Depo Çözümleri’nin sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinde transpaletten forklifte, sipariş toplayıcıdan istifleyiciye kadar deponuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar bulunur.

Bakım ve yedek parça masraflarından korkmayın.

Crown komponentlerinin %85’ni kendisi üretir ve bu sayede depo ekipmanlarında en ufak parçaların bile değişimi mümkündür. Böylece büyük parça değişimlerine gerek kalmadan ortaya çıkabilecek gereksiz maliyetlerin önüne geçilir.

Depo yönetiminde süreçlerinizi nasıl iyileştirebileceğinizi düşünüyorsanız endişelenmeyin.

Crown Depo Çözümleri’nin sunmuş olduğu online filo yönetimi sistemi InfoLink’le deponuzda bulunan ekipmanların çalışma verilerini rahatlıkla takip ve analiz edebilir böylece süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerini siz düşünmeyin.

Crown Depo Çözümleri yaygın servis ağı, alanında uzman teknik ekibi ve Marubeni Dağıtım ve Servis güvencesiyle ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda.