08504801846
Timhaber2

Crown’un tasarım harikası WP3010 elektrikli istifleyicisi 3.kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, tasarımı, fonksiyonelliği ve verimliliği ile farklılaşan forklift ve istifleme makinaları ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Crown, WP3010 akülü transpaleti ile Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimari Sanat Tasarımı ve Kentsel Çalışmalar tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görüldü. Malzeme taşıma ve kaldırmayı daha pratik hale getirerek sektörde öncü bir ekipman olan WP3010, daha öncesinde de iF Tasarım Ödülü’nü ve Uluslararası Tasarım Mükemmeliyet Ödülü’nü (IDEA) de kazanmıştı.

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, dayanıklılığı ile olduğu kadar verimli, fonksiyonel ve inovatif ekipmanlarıyla farklılaşmaya devam ediyor. Daha önce, sektöre yenilik getiren üstün manevra kabiliyeti ve pratikliği ile iF Tasarım Ödülü’ne ve Uluslararası Tasarım Mükemmeliyet Ödülü’ne layık görülen Crown WP3010 elektrikli istifleyici, bu kez de Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimari Sanat Tasarımı ve Kentsel Çalışmalar tarafından verilen en iyi tasarım ödülünü kazandı.

Fonksiyonel, dayanıklı, verimli

Ürün gamında her ihtiyaca yönelik akülü forklift ve depo içi istifleme makinası bulunan Crown’un ödüllü WP3010 elektrikli istifleyicisi fonksiyonelliği, dayanıklılığı ve verimliliğiyle büyük beğeni topluyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan 279 kg’lık bu küçük dev, 1.6 tona kadar bir yükleme kapasitesine sahip. Elektrikli olması sebebiyle çevreci yönüyle de öne çıkan bu model, rakiplerine göre 500 mm kısa şasi yapısıyla hem dar alanlarda üstün manevra kabiliyeti göstermesine, hem de tam yüklü kamyonlara kolaylıkla yükleme yapılmasına olanak sunuyor. Yapısındaki çelik kapaklar sayesinde, makinenin tüm komponentleri her türlü dış etkiye karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. 2017 yılında, WP3000 serisinin bir modeli olarak ürün gamına dahil edilen bu dayanıklı ve sağlam modelin ayrıca kırılmaz alüminyum ile kaplanmış tutacaklar ve armları dayanıklılığına dayanıklılık katarak ağır yüklerin güvenle kaldırılmasını sağlıyor.  Küçük bir kutu içerisinde kolaylıkla saklanıp başka mekana taşınabilen WP3010 kompakt transpalet yoğunlukla kamyon içi yüklemeleri ve perakende uygulamaları için tercih ediliyor.