08504801846
Imgpsh Mobile Save

Endüstriyel depo ekipmanlarında dünyanın lider markası Crown 75. yılını kutluyor

Dünyanın önde gelen forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Crown kuruluşunun 75. yılını kutluyor. Endüstriyel taşımacılığa yönelik zengin ürün gamı, ödüllü tasarımı, verimliliği ve fonksiyonelliği ile depoların çözüm ortağı olan Crown, kurulduğu günden beri işletmelerin gereksinimlerini odağına alarak, işlerine değer katmak için çalışıyor.

Sunduğu akıllı depolama teknolojileri ile farklılaşan forklift ve depo ekipmanı markası Crown, 75 yıldır müşteri odaklı yaklaşımıyla büyümesini sürdürüyor. Crown, bugün ABD’nin yanı sıra Çin, Almanya, Avustralya ve Singapur’daki ofislerinden, 16 bini aşkın çalışanı ve 500’ün üzerinde perakende satış noktasıyla dünyanın dört bir köşesindeki 80 ülkeye hizmet veriyor.

Zengin ürün gamında denge ağırlıklı forklift, reach truck, dar alan sipariş toplayıcı, istifleyici, transpalet, çekme makineleri gibi depolarda gereksinim duyulabilecek tüm ekipmanlara yer veren Crown, teknolojinin gücünü tasarımlarına uygulayarak depolama çözümlerinde devrim yaratan çözümlere imza atıyor. Crown depo ekipmanları dayanıklılıklarının yanı sıra, fonksiyonellik ve estetikten taviz vermeyen dizaynları, en son lansmanı gerçekleşen lityum iyon akülü forkliftleri gibi yenilikçi ve öncü ürünler ile öne çıkıyor. Crown'un depo çözümleri arasında operatörün uzaktan kumandalı eldivenle sipariş toplayıcıyı hareket ettirebildiği QuickPick Remote sipariş toplama teknolojisi ya da makinaya rafların kodu verilerek parça numarası girildiğinde Reach Truck asansörünün otomatik olarak rafa ulaşmasını sağlayan Auto Positioning System de sayılabilir. Crown Depo Ekipmanları ayrıca Infolink ve Gena gibi depo ekipmanlarının performansını raporlayan ve analiz eden, böylece daha verimli kullanılmasını sağlayan, kaza veya arıza riskini azaltan etkin filo yönetimi teknolojileri ile de farklılaşıyor.

Ar-ge ve inovasyona büyük önem veren markanın 100'den fazla global tasarım ödülü bulunuyor. Fonksiyonelliği ve estetiği buluşturan Crown, özellikle bakım ve onarım masraflarını azalttığı, uzun yıllar sorunsuz çalıştığı, operatörün konforunu ve verimliliğini arttırdığı için tercih ediliyor.