08504801846
Crown Line Up

Endüstriyel ürünler pazarında Crown büyümesini sürdürüyor

Crown Depo Çözümleri, her ihtiyaca yönelik zengin ürün gamı, farklı tasarımı ve dayanıklılığının yanı sıra verimliliği, fonksiyonelliği ve inovatif çözümleriyle akülü forklift satış adetlerini %94 artırdı. Crown, pandeminin olumsuz etkilerine rağmen depo ekipmanları pazarında ise payını %50 oranında arttırmayı başardı

Uzun yıllar sağlamlığını koruyan, dayanıklılığı ve gücüyle dizel forklift pazarının lider markalarından biri olan Komatsu forklift ise satış adetlerini %27 artırarak büyümesini sürdürüyorEndüstriyel pazarda pandeminin etkilerine rağmen müşterilerinin yanında yer alarak büyümelerinden memnuniyetini dile getiren Genel Müdür Eşref Zeka, Crown Depo Çözümleri ve Komatsu forklift markalarının 9 aylık performansı ve bundan sonraki hedefleriyle ilgili şunları dile getirdi: “Crown ile uzun vadeli hedefimiz tedarik zinciri ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin öncelikli tercihi olmak. Orta vadeli hedefimizin ise iki basamaklı pazar payına ulaşmak olduğunu söyleyebilirim. Fakat bu hedefe ilerlerken sadece forklift veya depo ekipmanı tedarik eden değil, aynı zamanda depolama konusunda iş ortaklarına çözüm sunan ve danışmanlık hizmeti veren bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Komatsu forklift özellikle dizel ürün grubunda kullanıcıların aklına gelen ilk markalardan biri. Burada bizim için önemli olan müşterilerimizin işine değer katmaya devam ederek onların ilk tercihi olmak.

 

Müşterilerin ihtiyacına uygun çözümler

Tedarik zincirinin yoğunluğunun arttığı bu dönemde müşterilerinin ekipman ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri için Crown Depo Çözümleri, akülü forklift, akülü transpalet ve istifleyicilerine yönelik yıl boyunca avantajlı fiyatlarla farklı kampanyalar uyguladı. Mart ayında Crown Depo Çözümleri ile Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 farklı avantajlı bakım paketiyle müşterilerin satış sonrası ihtiyaçlarına da uygun çözümler sundu. Komatsu forklift tarafında da müşterilerine destek olmaya devam ederek, dayanıklılığı ve performansıyla yükleme alanlarının dinamosu Komatsu FD30T-17 dizel forkliftleri için fiyat ve ödeme kolaylığı sunduğu 3 opsiyonlu bir kampanya başlattı.