08504801846
Crown Odul Foto

Dünyanın Önde Gelen Endüstriyel Kaldırma Ekipmanları ve Depo Çözümleri Firmasından Marubeni Dağıtım ve Servis’e Ödül

Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis’in yürüttüğü Crown Depo Çözümleri, Türkiye’de göstermiş olduğu kesintisiz hizmet performansı nedeniyle Crown Global tarafından yılın en iyi distribütörü seçilerek 2022 James F. Dicke Pioneer Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Crown Global, “James F. Dicke Pioneer” olarak adlandırdığı ödülleri her yıl Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde (EMEA) en iyi hizmet performansı gösteren distribütörleri arasından seçerek veriyor. 2022 ödülleri kapsamında pazar payı, satış hedefleri, satış sonrası hizmetler, teknisyen eğitimi ve garanti gibi toplamda 11 farklı performans göstergesi üzerinden 36 distribütörünü değerlendiren Crown Global, 2022 James F. Dicke Pioneer Ödülleri’ni Mart ayında İspanya’nın Toledo kentinde düzenlenen törende takdim etti.

2017 yılından bu yana Türkiye’de Crown distribütörlüğünü yürüten Marubeni Dağıtım ve Servis tüm göstergelerde en yüksek puanı alarak en iyi distribütörlere verilen James F. Dicke Pioneer Ödülü’nün sahibi oldu. Törende “James F. Dicke Pioneer” ödülünü takdim alan Marubeni Dağıtım ve Servis Endüstriyel Ürünler Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Grup Müdürü Bülent Beleda konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “Marubeni Dağıtım ve Servis olarak bir satış şirketinden öte bir hizmet şirketiyiz. Depolamanın ne kadar önemli ve kritik bir süreç olduğunu geride bıraktığımız pandemi döneminde gördük. Bu süreçte tedarik zincirinin aksamaması için depo yönetiminin ve doğru ekipman kullanımının önemi ortaya çıktı. Bizler, uzman ekiplerimiz ile iş ortaklarımızın depo ortamlarını ve uygulama gereksinimlerini yerinde analiz ederek tüm gereksinimlerini geniş ürün yelpazemizle karşılıyoruz. Gerek kampanyalarımız ve finansal desteğimiz ile sağladığımız ödeme kolaylığı gerekse de kullanım sırasında sunduğumuz eğitim ve bakım desteklerimiz ile iş ortaklarımıza tüm süreçlerinde çözüm sunuyoruz.

2020 yılında Crown Global’ın Avrupa’daki en başarılı ilk üç distribütör arasında yer alarak “Ascent Ödülü”nü almaya hak kazanmıştık. Bu sene de satış ve satış sonrası hizmetlerimize aralıksız devam ederek başarımızı birincilik ödülü ile taçlandırdık. Süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Crown Hakkında

Marubeni Dağıtım Servis, 2017 yılından beri Türkiye'de Crown’un distribütörlüğünü sürdürmektedir. Crown, 80'den fazla ülkede 500’ün üzerinde perakende satış noktasını kapsayan geniş servis ve dağıtım ağına sahiptir. İleri mühendislik ve yüksek teknoloji ürünü depo ekipmanları, ödüllü tasarımları ve üstün satış sonrası hizmetleriyle dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması olan Crown, müşterilerinin üretkenliğini ve verimliliğini artırmak için ileri görüşlü yenilikçi çözümler tasarlar, üretir ve sunar.

Marubeni Corporation Hakkında

Dünyanın önde gelen ticaret ve yatırım şirketi olan Japonya merkezli Marubeni Corporation 1858 yılında kuruldu. Şirketin 68 ülkede 136 yerleşkesi, toplam 453 konsolide şirketinde 45 binden fazla çalışanı bulunuyor. Global ticarette çeşitli alanlarda ithalat, ihracat, işletme ve hizmet faaliyetleri yürüten şirket; Ulaştırma, Endüstriyel Makine ve Finansal Çözümler Grubu, Enerji ve Altyapı Çözümleri Grubu, Tüketici Ürünleri Grubu, Malzeme Grubu ve İş Geliştirme Grubu olarak 5 ana faaliyet kolunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.