08504801846
Haber 20012020

Avrasya Ambalaj Fuarı’nda depolama alanında çözümler sunan Crown depo ekipmanlarını tanıttı.

Bu yıl 23-26 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkez’inde düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda, ambalaj endüstrisi gereksinimlerini geniş ürün gamıyla karşılayabilen Crown ziyaretçilerle buluştu. Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası olan fuarda, Crown ekipmanları salon 10, stant 1001’de yer aldı.

“Depolamanın Çözüm Deposu” mottosu ile faaliyet gösteren Crown depo ekipmanları, 1945 yılından bu yana depolama alanında her ihtiyacı karşılayabilecek ürün gamı ve teknolojiler ile çözüm sunuyor. Crown depo ekipmanları, akülü forklift, reach truck, dar alan sipariş toplayıcı ve yüksek raf istifleyici, istifleyici, transpalet ve çekme makinalarından oluşuyor. Geniş ürün gamından fuarda tanıtılan, Crown depo ekipmanlarından SC Serisi ve FC Serisi Forklift, WAV Serisi sipariş toplayıcı, WT ve WP Serisi transpalet, ES Serisi istifleyici ve ESR Serisi Reach Truck ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Her yüke göre bir çözümü olmasına vurgu yapan Crown’un, fuarda ambalaj sektörüne yönelik sunduğu depolama çözümleri dikkat çekti. Özellikle hem operatörlerin konforunu hem de operasyonel verimliliği artıran çözümleri ve dar alanlarda bile fonksiyonelliğinden ödün vermeyen kompakt ekipmanları, ambalaj sektörünün ihtiyaç duyduğu depolama ve taşımacılık alanlarında sunduğu çözümlerle ön plana çıktı. 

Fuarda ayrıca iş makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu’nun yüksek tonajlı işlere yönelik FD30 ve FD40 model dizel forkliftlerini sergiledi.