0850 480 1 846

KİRALA

Büyük bir sermaye yatırımı yapmadan ve işletme maliyetlerinizi en aza indirerek işinizi ileriye taşımanın tek bir yolu vardır; kiralama.

Crown depo ekipmanları, finansal ve yönetimsel olarak kolaylık sağlamak isteyen işletmelere kiralama opsiyonuyla sunar. Siz de kısa veya uzun dönemli projeleriniz için Crown forklift, reach truck, istifleyici, sipariş toplayıcı, çekme makinası ve transpaletleri uygun koşullarla kiralayabilirsiniz.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Ürün Grubu
Ürün Modeli
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, “Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum.