0850 480 1 846

KİRALA

Büyük bir sermaye yatırımı yapmadan ve işletme maliyetlerinizi en aza indirerek işinizi ileriye taşımanın tek bir yolu vardır; kiralama.

Crown depo ekipmanları, finansal ve yönetimsel olarak kolaylık sağlamak isteyen işletmelere kiralama opsiyonuyla sunar. Siz de kısa veya uzun dönemli projeleriniz için Crown forklift, reach truck, istifleyici, sipariş toplayıcı, çekme makinası ve transpaletleri uygun koşullarla kiralayabilirsiniz.

Kiralama Formu
İl
Ürün
Ürün Grubu
Ürün Modeli
Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin, Kişisel Verilerin İşlenmesi Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni çerçevesinde, kişiye özel ürün ve hizmetlerin önerilmesi, pazarlama ve pazarlama analiz faaliyetlerinin planlanması ve icrası, yeni ürünler ve kampanyaların tanıtım çalışmalarının yürütülmesi ve bu kapsamda sizinle iletişime geçilebilmesi amaçları ile kişisel verilerinizi işlemesini ve bu amaçların gerçekleştirilebilmesi ile sınırlı olarak hizmet aldığı tedarikçiler, iş ortakları ve hizmet sağlayıcıları ile yurtiçinde ve yurt dışında paylaşılmasını kabul ediyor musunuz?