SONBAHARA ÖZEL FIRSATLA
KAZANCINI ZİRVEYE TAŞI!

KAMPANYAMIZ İLE İLGİLİ SİZE BİLGİ VEREBİLMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.

Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş.’nin,“Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?
Sağlamlığı ve teknolojisiyle dünya devlerinin depolamadaki tercihi Crown FC5225 serisi akülü forkliftler, sonbahara girerken işletmeniz için çok uygun ödeme avantajlarıyla sizi bekliyor.

Crown FC5225 serisi forkliftlerde 18 ay vadeye sıfır faiz fırsatına 32.500 € kampanya fiyatı eşlik ediyor.

3 ton, 4570 mm, tripleks asansörlü Crown FC5225 serisi forkliftlerdeki bu büyük avantajlar
sınırlı sayıda ürün için geçerli.

31 Ekim 2020 tarihine kadar stoklarla sınırlı olan kampanyayla
ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

GALERİ

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yükleme Kapasitesi: 2000 - 3000 kg

Maksimum Kaldırma Yüksekliği: 925 mm

Güç: 48 V / 690 - 920 Ah

Toplam Genişlik (Standart Basamak / Geniş Basamak): 1115 / 1220 mm

* Kampanya Crown FC5225 forkliftler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlara KDV (%1) dahil değildir. Kampanya 31 Ekim 2020 tarihine kadar, Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. ve yetkilendirilmiş bayilerinde geçerlidir. 0 faizle 18 ay taksitle ödeme seçeneği anlaşmalı leasing kuruluşları** için geçerlidir. Temsa İş Makinaları İmalat Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ürünlerle ilgili teknik bilgi için www.depocozumleri.com websitemizi ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı'ndan bilgi alabilirsiniz.

**Anlaşmalı leasing kurumlarını sorunuz.