0850 480 1 846

COVID-19 için Gereken Tüm Önlemleri Aldık!

Değerli İş Ortağımız,                                                                                                          

Küresel olarak koronavirüs (Covid-19) nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçiyoruz. Bu belirsizlik döneminde, iş ortaklarımızın, yetkili servislerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığı ile güvenliğini korumak, Temsa İş Makinaları’nın ve distribütörlüğünü yaptığımız Crown markamızın en önemli önceliğidir. Bu anlamda gerekli tüm operasyonel ve hijyenik önlemleri alarak siz değerli iş ortaklarımızın kesintisiz şekilde depolama ve lojistik faaliyetlerinizi devam ettirebilmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz bu süreçte hem kendi sağlığımızı hem toplum sağlığını korumak ve diğer taraftan işimizin sürekliliğini sağlamak için üzerimize düşen sorumluluğun hep birlikte farkındayız.

Siz değerli iş ortaklarımızın işine değer katabilmek için yaygın ve donanımlı yetkili servis ağımızda aldığımız tedbirler kapsamında, tüm operatör ve teknisyenlerimize gerekli hijyen eğitimleri verildi. Atölyelerimiz ve servis araçlarımız düzenli aralıklarla dezenfekte ediliyor. Servis için gelen Crown makinaları dezenfekte edilerek kabul ediliyor. Bakım ve onarımı yapılan Crown makinaları ise yine dezenfekte edilerek sizlere teslim ediliyor.

Hizmet odaklı bakış açımızla tüm hijyen koşullarını en üst seviyede sağlayarak her zaman olduğu gibi yanınızda olmaya devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz süreci güç birliği ve dayanışma içinde hep beraber atlatacağımıza inancımız tam.

Sağlıkla kalın,

Eşref Zeka

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü