SAĞLAMLIĞIYLA FARKLI

GARANTİSİYLE AVANTAJLI

KAMPANYAMIZ İLE İLGİLİ SİZE BİLGİ VEREBİLMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin,“Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, kimlik ve iletişim bilgilerim ile tercih ve kullanım alışkanlıklarıma ilişkin kişisel verilerimi, ürün/hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, satın almış olduğum veya ilgilendiğim ürün ve hizmetlere ilişkin tercih, alışkanlık ve beğenilerimin incelenmesi; ürün ve hizmetlerin bu doğrultuda özelleştirilmesi, bana özel kampanya ve promosyon çalışmalarının yürütülmesi amaçlarıyla işlemesine ve aynı amaçlar doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışındaki iş ortakları ve tedarikçiler ile paylaşmasına rıza veriyorum
Size hangi yolla ulaşmamızı istersiniz?

Ergonomisi, performansı ve sağlamlığıyla depoların dinamosu olan Crown WP 3215 akülü transpaletler, şimdi 3 yıl / 6000 saat uzatılmış garantiyle satışta. Crown’un sunduğu benzersiz uzatılmış garanti garanti fırsatı ile satın alacağınız Crown WP 3215 akülü transpaletler 3 yıl/6000 saat boyunca orijinal Crown yedek parça kalitesi ve yetkili servis güvencesiyle çalışacak.

3 yıl/6000 saat boyunca Crown kalitesi garanti altında!

Crown WP 3215 akülü transpaletler, uzatılmış garanti fırsatıyla deponuzda verimliliği arttırmaya ve yükünüzü hafifletmeye hazır.

Garantisi uzatılmış Crown WP 3215 akülü transpaletler ile kazancınızı katlamak için tek yapmanız gereken, iletişim formunu doldurarak bize ulaşmak ve satış ekibimizin sizinle iletişime geçmesini beklemek.

Kampanyadan faydalanmak için son tarih 30 Haziran 2023.

GALERİ

Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet Crown WP 3215 Akülü Transpalet

Teknik Özellikler

  • • Yükleme Kapasitesi: 1.600 kg
  • • Kaldırma Yüksekliği: 211 mm
* 3 yıl / 6000 saat** standart garanti WR 3215 serisi akülü transpalet modelleri için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kullanılan görseller temsili olup aksesuar ve donanımlara bağlı olup değişiklik gösterebilir. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. sunulan garanti koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için www.depocozumleri.com web sitemizi ziyaret edebilir veya 0850 480 1 846 numaralı Müşteri İletişim Hattı'ndan bilgi alabilirsiniz.

** Hangisi önce dolursa.